اینگلیش پدیا؛ یه پلتفرم جذاب و زیبا
یاد گرفتن زبان با استفاده از پلتفرم آموزشی enpedia.ir بسیار آسان و لذت بخش است. در اینگلیش پدیا قدم به قدم از صفر تا ۱۰۰ آموزش ببینید، تمرینات آموزشی آنلاین را انجام دهید، از مجموعه بی‌نظیر داستان‌ها و ویدئوهای آموزشی بهره‌مند شوید و در نهایت پیشرفت خودتان را بسنجید.
به شما قول می‌دهیم از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد!!

آموزش زبان انگلیسی با متد EnPedia

یادگیری زبان با استفاده از روش نوین و آسان اینگلیش پدیا
  • multimedia-min
    مالتی مدیا

صدها داستان صوتی و تصویری سطح بندی شده، ویدئو های هدفمند، سریال‌های آموزشی، فلش کارتهای لغات، اصطلاحات و ضرب المثل‌های انگلیسی، ویدوکب‌ها و … بزرگترین بخش آموزشی-سرگرمی را در وب فارسی تشکیل می‌دهند.

  • تمرین‌های آنلاین

پس از فراگرفتن دروس آموزشی، با انجام تمرینات هدفمند آنلاین در enpedia.ir می‌توانید آموزش‌ها را ملکه ذهن خود کرده و بازدهی خود را افزایش دهید.

  • دروس سطح بندی شده

آموزش های موجود در enpedia.ir مناسب هر فرد با هر سطح از آموزش می‌باشد. از افرادی که حتی A B C D را بلد نیستند گرفته تا کسانی که قصد دارند در آزمون‌های تافل یا آیلتس شرکت کنند؛ همه می‌توانند از آموزش‌های متناسب با سطح خود استفاده کنند.

  • دسترسی آسان

کامپیوتر، تبلت، موبایل یا لبتاپ. با هر وسیله ای در هر نقطه از جهان با دسترسی به اینترنت می‌توانید به سادگی از پلتفرم آموزشی enpedia.ir استفاده کنید.

  • exams-72
    سنجش پیشرفت

با شرکت در آزمون های آنلاین طراحی شده در انتهای دروس آموزشی پیشرفت خودتان را بسنجید و اگر از نتیجه راضی بودید (که هستید D:) سراغ دروس بعدی و سطح های بالاتر بروید.

  • تقویت تمام مهارت‌ها

پلتفرم اینگلیش پدیا صرفا بر روی آموزش خاص یک موضوع مثل گرامر یا لغت تأکید نکرده و تمرکز خود را بر روی تقویت همزمان چهار مهارت اصلی آموزش زبان (یعنی Writing ، Listening ، Reading و Speaking) بنا نهاده است.

منتظر چی هستی؟ همین الآن یادگیری زبان رو با یه روش جدید شروع کن

چی؟ نمیدونی از کجا شروع کنی؟!! آزمون تعیین سطح رایگان بد فکری نیست!!

نــظـرات زبــان آمــوزان
از لطف و محبت شما عزیزان به خود می بالیم